Guziki obciągane

Proponujemy guziki obciągane naturalną skórą cielęcą, ekologiczną, skajem, materiałem tapicerskim, itp. Wykorzystywane są często przez kuśnierzy do produkcji kożuchów, tapicerów do mebli lub tapicerki drzwiowej, szewców oraz krawców. Guziki mogą posiadać uszka z drutu stalowego, wkręty do drewna, zatrzaski, napy lub dowolne mocowanie wg. zapotrzebowania klienta. Dowolność używanego materiału daje duże możliwości i swobody w wykorzystaniu tego guzika.

Posiada je każda koszula, elegancka marynarka lub garnitur – bez nich niemożliwe byłoby dopięcie stylizacji na ostatni… Rozwiązując tę zagadkę, proponujemy guziki obciągane naturalną skórą cielęcą, ekologiczną, ale także skajem lub materiałem tapicerskim.
Zastosowanie naszych artykułów Powlekane dodatki wykorzystywane są nie tylko w przemyśle odzieżowym, ale również przez kuśnierzy do produkcji kożuchów, tapicerów do mebli, a także przez szewców oraz krawców. Guziki powlekane materiałem mogą być wyposażone w takie elementy, jak:

  • uszka z drutu stalowego,
  • wkręty do drewna,
  • zatrzaski,
  • napy

lub dowolne mocowanie dostosowane zapotrzebowania klienta.

Dodatki obciągane tkaniną lub skórą dają wiele możliwości, jeżeli chodzi o ich wykorzystanie. Nadadzą się jako ozdoba do ubrań oraz akcesorium do mebli, tapicerek lub innych produktów galanteryjnych, w tym torebek. Ponadto guziki powlekane są niezwykle eleganckie i ponadczasowe. Występują w wielu kolorach, z których z pewnością wybierzesz ten najlepiej dopasowany do swojego stroju, mebla lub obicia.

Dodatki do ubrań i mebli na wyciągnięcie ręki!

Dowolność używanego materiału daje dużą swobodę w wykorzystaniu dodatku. To ty decydujesz, czym będą obciągnięte produkty. W ofercie sklepu internetowego z galanterią dostępne są akcesoria o różnej średnicy i zastosowaniu. Każdy produkt został wykonany na bazie plastikowej foremki z uszkiem z założoną na wierzchu skórą lub tkaniną. Przyszyjesz je w łatwy sposób za pomocą podręcznego zestawu krawieckiego lub profesjonalnych nici.

Wyświetlanie 1–12 z 94 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 94 wyników