Stopnie wojskowe

Oznaczenia mundurowe dla żołnierzy lub pracowników państwowych, są niezwykle ważnym elementem umundurowania. Stopnie wojskowe to tytuły, za pomocą których określa się zajmowane stanowisko i staż pracy. Najczęściej są to przypinki składające się z gwiazdek, diamentów lub krokiewek. Takie odznaki oficerskie umieszcza się najczęściej na piersi munduru. W niektórych oddziałach II RP, przypinki mocuje się również na czapce, rękawach lub naramiennikach.

Rodzaje przypinek w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu dostępne są odznaki współczesne i repliki historyczne np. z czasów II wojny światowej.
Posiadamy stopnie wojskowe oficerskie, wskazujące na poszczególne rangi zajmowane w szeregach zbrojeniowych – lotniczych i lądowych. Gwiazdki dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych:

  • złotej,
  • srebrnej,
  • miedzianej.

Posiadamy również stopnie wojskowe II RP stosowane podczas historycznych wydarzeń takich jak II wojna światowa. To repliki gwiazdek i rogatywek oficerskich, które mogą stanowić upominek dla miłośnika historii kraju. Produkty przeznaczone są do celów kolekcjonerskich i hobbystycznych oraz do użytku przez pracowników instytucji państwowych.

Współczesne i historyczne odznaki żołnierskie

Zapoznaj się z pełną ofertą elementów umundurowania współczesnego i II RP. Nasze repliki rogatywek z II wojny
światowej to pamiątka dawnych czasów, którą można zaprezentować w szkołach lub instytucjach państwowych. Ponadto odznaki z solidnego materiału, z pewnością posłużą na lata niejednemu żołnierzowi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6